درباره ما

کارگزارمن چرا خلق شد؟

روند رو به رشد تکنولوژي و حضور پررنگ آن در زندگی افراد، مزیت‌های فراوانی را به‌همراه داشته است. یکی از مهمترین آنها، غیرحضوری شدن بسیاری از خدماتی‌ست که بطور روزانه افراد زیادی را درگیر روند اداری و کاغذ بازی می‌کرد.به همین ذلیل طی سالیان اخیر، خدمات غیر حضوری ارائه شده توسط اداره‌جات و مراکز خدمت‌رسانی، مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرارگرفت.

در این بین، یکی از شلوغ‌ترین و پر رفت و آمدترین مراکز خدمات‌رسانی، شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی می‌باشد.که همین ازدحام، سبب شده که متقاضیان این مرکز، بیش از سایر بخش‌ها تمایل به انجام خدمات بضورت غیرحضوری داشته باشند. بخصوص در شرایط بحرانی ویروس کرونا که توصیه برعدم حضور در اماکن عمومی می‌باشد، این نیاز بیش از هر زمان دیگری حس می‌شود. همین نیاز و تقاضا، شرکت نیکد را بر آن داشت تا سامانه کارگزارمن را بمنظور انجام کلیه خدمات تامین اجتماعی؛ خلق کند تا از این طریق بتوانیم کمک‌رسان جامعه باشیم.با تشکر از شرکای ما، می‌توانید ties را به‌صورت آنلاین و متناسب با هر اولویت و بودجه‌ای، از بودجه گرفته تا بالاترین رده، پیدا کنید. مدل های فوق العاده شیک

نیکد کیست؟

قرار گرفتن نیکد در زمره شرکت‌های خلاق نهاد ریاست جمهوری و عضویت در انجمن شرکت‌های دانش بنیان، نتیجه به ثمر رسیدن تلاش‌های بی‌وققه مدیران و پرسنل شرکت در سالهای اخیر می‌باشد.

شرکت نیکو داده مجازی زیگورات با نام اختصاری “نیکد” شرکتی‌ست دانش محور که با پشتوانه نیروهای خلاق، متخصص و باتجربه و همچنین با درنظر گرفتن نیاز افراد جامعه، در جهت رفع این نیازها و به نتیجه رساندن هرچه بهتر آن تلاش میکند. کارنامه پروژه‌های موفق استارتاپی که توسط “نیکد “به موفقیت رسیدند، سندی بر این ادعاست.

شرکت “نیکد”، حفظ رضایت مشتریان را بزرگترین افتخار خود می‌داند و متعهد است در سالهای آتی نیز همچون گذشته، در جهت کسب این رضایت گام بردارد.

نتیجه؟

حال مجموعه‌ای که شما تحت عنوان کارگزارمن مشاهده می کنید، ماحصل تلاش‌های بی وقفه تیمی متشکل از برنامه نویسان، طراحان گرافیکی، کارشناسان بیمه، گروه تولید محتوا و . .. بوده است تا درنهایت بتواند بهترین خدمات غیرحضوری را در حوزه بیمه ارائه دهد.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/kargozareman/public_html/wp-includes/functions.php on line 5309