درباره ما

کارگزارمن چرا خلق شد؟

روند رو به رشد تکنولوژی و حضور پررنگ آن در زندگی افراد، مزیت‌های فراوانی را بهمراه داشته است. یکی از مهمترین آنها، غیرحضوری شدن بسیاری از خدماتی‌ست که بطور روزانه افراد زیادی را درگیر روند اداری و کاغذبازی میکرد. به همین دلیل طی سالیان اخیر، خدمات غیرحضوری ارائه‌شده توسط اداره‌جات و مراکز خدمت‌رسانی، مورد توجه بسیاری از افراد جامعه قرارگرفت.

دراین بین، یکی از شلوغ‌ترین و پر رفت و آمدترین مراکز خدمات‌رسانی، شعب و کارگزاری‌های تامین اجتماعی می‌باشد. که همین ازدحام، سبب شده که متقاضیان این مرکز، بیش از سایر بخش‌ها تمایل به انجام خدمات بصورت غیرحضوری داشته باشند. بخصوص در شرایط بحرانی ویروس کرونا که توصیه برعدم حضور در اماکن عمومی می‌باشد، این نیاز بیش از هر زمان دیگری حس میشود. همین نیاز و تقاضا، شرکت نیکد را بر آن داشت تا سامانه کارگزارمن را بمنظور انجام کلیه خدمات تامین اجتماعی؛ خلق کند تا از این طریق بتوانیم کمک‌رسان جامعه باشیم.

نیکد کیست؟

قرار گرفتن نیکد در زمره شرکت‌های خلاق نهاد ریاست جمهوری و عضویت در انجمن شرکت‌های دانش‌بنیان، نتیجه به ثمر رسیدن تلاش‌های بی‌وقفه مدیران و پرسنل شرکت در سال‌های اخیر می‌باشد.

شرکت نیکو داده مجازی زیگورات با نام اختصاری ”نیکد“ شرکتی‌ست دانش محور که با پشتوانه نیروهای خلاق، متخصص و باتجربه و همچنین با درنظر گرفتن نیاز افراد جامعه، در جهت رفع این نیازها و به نتیجه رساندن هرچه بهتر آن تلاش میکند. کارنامه پروژههای موفق استارتاپی که توسط نیکد به موفقیت رسیدند، سندی بر این ادعاست.

شرکت نیکد، حفظ رضایت مشتریان را بزرگترین افتخار خود می‌داند و متعهد است در سال‌های آتی نیز همچون گذشته، در جهت کسب این رضایت گام بردارد.

نتیجه؟

حال مجموعه‌ای که شما تحت عنوان کارگزارمن مشاهده می‌کنید، ماحصل تلاش‌های بی‌وقفه تیمی متشکل از برنامه نویسان، طراحان گرافیکی، کارشناسان بیمه، گروه تولیدمحتوا و … بوده است تا درنهایت بتواند بهترین خدمات غیرحضوری را در حوزه بیمه ارائه دهد.